Заберіть усі брудні плями: що можна і не можна чистити ручним відпарювачем

Відмінною альтернативою прасці вже багато років є відпарювач — це сталося не з однієї, а з низки причин. По-перше, ви не обпалите одяг, використовуючи його. По-друге, їм простіше маневрувати, а також не потрібне багато місця для його використання. Крім того, це швидкий і простий спосіб впоратися з пом’ятістю одягу — таким чином, відсутність дошки для прасування не є проблемою в повсякденному житті.

Проте саме ручний отпариватель сьогодні завойовує лідерство над ринком, оскільки має безліч інших застосувань у будинку і може бути використаний у процесі збирання. У цій статті ми розглянемо, як використовувати відпарювач для наведення чистоти у вашому будинку.

Заберіть усі брудні плями: що можна і не можна чистити ручним відпарювачем

  1. На кухні

Запеклі або затверділі продукти є стандартними неприємностями на кухні, але ручний відпарювач стане вашим найкращим помічником. Вона легко розм’якшить продукти, використовуючи гарячу пару, спрямовану на потрібну область. Ви можете використовувати ручний відпарювач, щоб впоратися із брудом на стільницях та інших поверхнях, нагріваючи воду до 140-190°C. Коли необхідно потримати прилад біля поверхні не менше чотирьох хвилин, ви можете продовжувати прибирати і чистити все інше, як завжди.

  1. У ванній

Відпарювач також може використовуватися у ванній кімнаті, де його можна застосовувати для швидкого видалення нальоту та бруду. Розчин, піна та затирання можуть бути видалені шляхом обдування їх парою. Якщо ви змішаєте дві частини харчової соди і одну частину перекису водню, нанесете пасту на лінії затирання, залиште на деякий час і потріть стару зубну щітку, потім всю поверхню можна витерти і очистити, використовуючи вологу ганчірку.

Заберіть усі брудні плями: що можна і не можна чистити ручним відпарювачем

  1. По всьому будинку

Відпарювач може бути використаний для тонкого та точкового серйозного чищення килимів та оббивки меблів. Для видалення плям обробляйте область протягом 30 секунд, потім промокніть ганчіркою. Якщо потрібно, повторіть цей процес, доки не перестанете бачити пляму.

Однак слід пам’ятати, що потрібно використовувати дистильовану воду, щоб уникнути залишення слідів мінералів на поверхні, а також утриматися від використання відпарювача на дерев’яній, полірованій або делікатній поверхні, як антикваріат.

Відмінною альтернативою прасці вже багато років є відпарювач — це сталося не з однієї, а з низки причин. По-перше, ви не обпалите одяг, використовуючи його. По-друге, їм простіше маневрувати, а також не потрібне багато місця для його використання. Крім того, це швидкий і простий спосіб впоратися з пом’ятістю одягу — таким чином, відсутність дошки для…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *